Invisalign

Invisalign

Leczenie, które dało ponad 3 mln Pacjentów na całym świecie powód do uśmiechu.invisalign

Czym jest Invisalign ?

Przezroczyste aparaty ortodontyczne zostały opracowane przez firmę Align Technology we współpracy z wybitnymi ortodontami w 1997r. Za pomocą metody Invisalign zęby prostowane są kilkoma kompletami alignerów (przezroczystych nakładek) dostosowanych do konkretnego pacjenta. Alignery Invisalign są wygodne, przezroczyste i łatwo można je zdjąć. To nowy uśmiech bez wyrzeczeń. Już ponad 3 mln osób odkryło Invisalign.

Oferta Invisalign® obejmuje innowacyjne metody leczenia wielu wad zgryzu, począwszy od zębów stłoczonych lub z dużymi przestrzeniami, zgryzu krzyżowego, a skończywszy na leczeniu przodozgryzu i tyłozgryzu.

Invisalign

Zawsze innowacyjne. Invisalign nieustannie rozwija metody leczenia, które oferuje swoim pacjentom. Dzięki temu może pochwalić się szeregiem innowacyjnych rozwiązań w prostowaniu zębów za pomocą przezroczystych alignerów.

SmartTrack®

Elastyczny materiał, który jest wygodniejszy i umożliwia lepszą kontrolę nad przemieszczeniami zębów.

ClinCheck®

Wirtualny plan leczenia w 3D, który przedstawia przewidziany kierunek przesunięć zębów i ich pozycje, w których będą się znajdować w całym procesie leczenia.

Invisalign Full
Podstawowa opcja leczenia. Prostowanie zębów za pomocą zestawu zdejmowanych, prawie przezroczystych alignerów.

Invisalign Lite
Rozwiązanie przeznaczone do mniej skomplikowanych wad, takich jak lekkie stłoczenia i niewielkie przestrzenie między zębami.

Invisalign Teen
Aby wyjść na przeciw potrzebom młodszych pacjentów, proponujemy rozwiązanie, które
poza wszystkimi opcjami dostępnymi w leczeniu Invisalign Full, jest wzbogacone o kilka dodatkowych elementów, np. wskaźnik częstości noszenia.

Invisalign i7
Łatwe i wygodne rozwiązanie zaprojektowane do niewielkiej korekty ustawienia zębów. Leczenie Invisalign i7 trwa tylko trzy miesiące.

Aparaty retencyjne Vivera®
Oferuje zestaw trzech przezroczystych aparatów retencyjnych, które pozwalają na długo zachować piękny uśmiech. Dostępne nie tylko dla pacjentów leczących się metodą Invisalign.

Korzyści

System Invisalign to leczenie za pomocą specjalnie dostosowanych, komfortowych alignerów, dzięki którym pacjent zyskuje więcej niż tylko nowy, piękny uśmiech.

Aparaty są przezroczyste, więc mało kto domyśli się, że jesteś w trakcie leczenia ortodontycznego.
Alignery można zdejmować, dlatego utrzymanie właściwej higieny jamy ustnej nie będzie wiązało się z dodatkowymi utrudnieniami. Podczas jedzenia i picia lub w szczególnych sytuacjach alignery można także zdjąć.
Końcowy efekt oraz czas noszenia alignerów będą znane już przed rozpoczęciem leczenia.
Wygodne, przezroczyste i można je zdejmować.
Invisalign® to rozwiązanie, które umożliwia prostowanie zębów za pomocą serii prawie niewidocznych alignerów (przezroczystych nakładek) zaprojektowanych specjalnie na potrzeby konkretnego pacjenta.Każdy aligner jest wymieniany na kolejny po dwóch tygodniach, tak aby zęby stopniowo się przesuwały we właściwe miejsce dzień po dniu.

W odróżnieniu od stałych aparatów ortodontycznych, alignery można w każdej chwili zdjąć i z powrotem włożyć. Dzięki nim zyskujesz nowy, piękny uśmiech, który odmieni Twoje życie.
Wymarzony uśmiech w zaledwie 18 miesięcy.
Czas leczenia metodą Invisalign® jest różny u poszczególnych pacjentów. Zależy od tego, jak często pacjent zakłada alignery, od jego trybu życia i planu leczenia.

Omów z lekarzem Invisalign możliwość dostosowania planu leczenia Invisalign do własnych potrzeb, aby wybrać najlepszą opcję dla Twojego przypadku

Konsultacja

Mój lekarz Invisalign potwierdza na spotkaniu, że mogę wyrównać zęby za pomocą Invisalign.

ClinCheck ®
Moje zęby zostały zeskanowane za pomocą skanera 3D i dzięki prezentacji ClinCheck wiem, jak powinny wyglądać po zakończeniu leczenia.

1. miesiąc
Oto mój pierwszy zestaw alignerów — to niesamowite, jak wygodnie sie je nakłada i zdejmuje.

4–9. miesiąc
Mniej więcej co dwa tygodnie otrzymuję nowy zestaw alignerów. Już zaczynam dostrzegać różnicę w ustawieniu zębów.

9–17. miesiąc
Każdy kolejny zestaw alignerów zbliża mnie do wymarzonego uśmiechu. I w dalszym ciągu mało kto zauważa, że noszę alignery.

18. miesiąc
Koniec noszenia ostatniego zestawu alignerów — nowy uśmiech rozświetla moją twarz. To takie wspaniałe uczucie.

Odkryj zalety Invisalign już dziś.

Zarezerwuj Wizytę Online