Protetyka

Protetyka

protetyka Częstochowa

Protetyka Częstochowa

Licówki porcelanowe – cienkie płatki porcelany naklejane na opracowany ząb w celu przywrócenia estetyki zęba. Można w ten sposób zmienić kształt zęba.

Licówki, korony i mosty porcelanowe

Korony i mosty porcelanowe (na metalu, na złocie, na cerkonie) – metalowa, złota lub cerkonowa czapeczka licowana porcelaną, nakładana na ząb po jego uprzednim opracowaniu (oszlifowaniu) w celu przywrócenia prawidłowego kształtu i koloru zęba oraz jego wzmocnienia. Korony i mosty pełnoceramiczne – estetyczne posiadające przezierność naturalnego, zdrowego zęba. Inlay – wypełnienie pełnoceramiczne wykonywane w Laboratorium Protetycznym, posiada kolor naturalnego zęba; odznacza się trwałością nieporównywalnie większą od standardowego wypełnienia.

Onlay – nakład pełnoceramiczny wykonywany w Laboratorium Protetycznym w kolorze i kształcie naturalnego zęba; zastępuje górną część zęba uniemożliwiając jego ścieranie. Protezy całkowite akrylowe Protezy częściowe szkieletowe: akrylowe i acetalowe Protezy bezklamrowe utrzymywane przy pomocy systemów (zasuwy, zamki) Różne systemy utrzymujące protezę – klamry, zamki, zasuwy Szynoprotezy Korony na implantach – porcelanowa nadbudowa wykonana na tytanie lub złocie połączona z implantem łącznikiem w celu uzupełnienia brakującego zęba lub zębów. Protezy na implantach – wszczepy wprowadzone do kości w celu utrzymania protezy.

licówki, korony i mosty porcelanowe

Certyfikat jakości

W Dentarii, otrzymują Państwo specjalny Certyfikat, który potwierdzi jakość każdej wykonananej u nas pracy protetycznej. Możemy sobie na to pozwolić, gdyż jesteśmy przekonani, że to, co robimy jest tak dobre, że powinniśmy się pod tym podpisać. Dodatkowo, współpracując tylko z firmami o ustalonej na rynku renomie, dbamy o to, aby wszystkie materiały przez nas wykorzystywane były najlepszej jakości i gwarantowały najlepsze efekty leczenia.

Zarezerwuj Wizytę Online
Wyraża zgodę na przetwarzanie danych w zakresie świadczenia usług medycznych. Polityka prywatności