Stomatologia estetyczna

Stomatologia estetyczna

wybielanie zębów Częstochowa

Wybielanie zębów Częstochowa

Proponujemy Państwu wybielanie zębów w gabinecie w trakcie jednej wizyty lub indywidualnie metodą nakładkową w domu. W ten sposób mogą Państwo samemu decydować o tym, kiedy założyć szynę z żelem wybielającym i dopasować czas wybielania do harmonogramu dnia. To duży komfort i wygoda. Preparat do stosowania w domu jest umieszczony w strzykawkach, co sprawia, że jest łatwy w aplikacji i przechowywaniu.

Wybielanie zębów:

Stosowany preparat Opalescence pozwala na skuteczne i bezpieczne usunięcie przebarwień oraz rozjaśnienie uśmiechu nawet o kilka tonów. Bezpieczeństwo stosowania tej metody wybielania gwarantują nam szczegółowe badania preparatu, który jest dostępny na rynku już od 20 lat. Osoby dbające o higienę jamy ustnej efektem wybielania zębów będą cieszyć się już zawsze.

Oferujemy możliwość założenia biżuterii nazębnej. Zarówno kolor jak i kształt zębów możemy na stałe zmienić dzięki licówkom porcelanowym.

Stomatologia estetyczna

Certyfikaty jakości:

W Dentarii, otrzymują Państwo specjalny Certyfikat, który potwierdzi jakość każdego wykonanego u nas wybielania zębów. Możemy sobie na to pozwolić, gdyż jesteśmy przekonani, że to, co robimy jest tak dobre, że powinniśmy się pod tym podpisać.

Dodatkowo, współpracując tylko z firmami o ustalonej na rynku renomie, dbamy o to, aby wszystkie materiały przez nas wykorzystywane były najlepszej jakości i gwarantowały najlepsze efekty leczenia.

Zarezerwuj Wizytę Online
Wyraża zgodę na przetwarzanie danych w zakresie świadczenia usług medycznych. Polityka prywatności