Higienizacja

Przed rozpoczęciem leczenia rekomendujemy wykonanie kompleksowej higienizacji.

Na którą składa się usuniecie kamienia nazębnego skalerem ultradźwiękami, polisching – profesjonalne szczotkowanie pastą, usunięcie nalotów metodą piaskowania oraz fluoryzacją kontaktową, która zabezpiecza przed próchnicą i nadwrażliwością zębów.

Profilaktyka stomatologiczna pozwala zachować piękny, zdrowy uśmiech na długie lata. Proste i bezbolesne zabiegi powtarzane regularnie dwa razy w ciągu roku pozwalają utrzymać jamę ustną w zdrowiu i dobrej kondycji.

W Dentarii – wszechstronnej stomatologii nauczymy Cię prawidłowego i dokładnego szczotkowania zębów. Pokażemy jak to robić, aby odnieść jak najlepszy efekt i zapewnić zdrowie zębom i dziąsłom. Wyjdziesz od nas z instrukcją obsługi zębów.

Oferujemy usługi z zakresu:

  • Usunięcie kamienia.
  • Piaskowanie zębów
  • Polerowanie

Pełen Zabieg Higienizacji w Dentarii składa się z dwóch procesów:

Skaling – usuwanie kamienia nazębnego. Jest to usunięcie twardych złogów nazębnych (potocznie zwanego kamieniem nazębnym) powstających przez mineralizację płytki nazębnej.

Piaskowanie – usuwanie osadu i płytki bakteryjnej z zębów. Jest to również usuwanie osadu, który powstaje na zębach po kawie, herbacie, papierosach.

Pamiętajmy, lepiej zapobiegać niż leczyć.

śledź nas na:

umów wizytę

    * rejestracja potwierdzi termin wizyty telefonicznie