Inne zaskakujące metamorfozy:

Braki zębowe uzupełnione implantami

Zdjęcie pacjenta „Po” na wizycie kontrolnej pracy protetycznej po 5-ciu latach!
Jesteśmy dumni, że praca wykonana przez doktora – Maciej Strzelczyka wciąż tak pięknie wygląda
.

Leczenie ortodontyczne aparatem Insignia.

Inne zaskakujące metamorfozy:Metamorfoza naszej Pacjentki wykonana przez lekarza ortodontę Rafała Zalasińskiego. Pacjentka zgłosiła się z licznymi diastemami i zgryzem głębokim, klasą II, wychyleniem siekaczy.U Pacjentki

Poprawienie estetyki uśmiechu

Metamorfoza uśmiechu dokonana przez doktora Macieja Raczyńskiego
Pacjentka zgłosiła się do DENTARII w celu poprawy estetyki swojego uśmiechu.

Metamorfoza Pana Zygmunta

Inne zaskakujące metamorfozy: Treść wpisu jak dbać o zęby … Implantologia w stomatologii polega na odbudowie uzębienia za pomocą sztucznych zębów osadzonych w jamie ustnej

Metamorfoza Pana Zygmunta

Treść wpisu jak dbać o zęby … Implantologia w stomatologii polega na odbudowie uzębienia za pomocą sztucznych zębów osadzonych w jamie ustnej na stałe na tytanowych śrubach.

Są to niewielkich rozmiarów śruby, wykonane z tytanu, które umieszczone podczas zabiegu implantacji w kości szczęki lub żuchwy, stanowią podbudowę (podobnie jak naturalny korzeń zęba) dla korony, filaru mostu, bądź swoiste mocowanie dla protezy zębowej.

Implanty znajdują zastosowanie kliniczne w odbudowie pojedynczego lub kilku brakujących zębów, a nawet w całkowitym bezzębiu.

Leczenie braków zębowych z wykorzystaniem wszczepów jest obecnie uznaną i coraz powszechniej stosowaną metodą rehabilitacji narządu żucia. Żadna inna metoda nie pozwala na tak komfortowy, estetyczny i zgodny z naturą efekt leczenia jak współczesna implantoprotetyka.

śledź nas na:

umów wizytę

    * rejestracja potwierdzi termin wizyty telefonicznie